RU

Воєнний стан: в Міносвіти розповіли про роботу шкіл

27.11.2018, 17:26
Воєнний стан: в Міносвіти розповіли про роботу шкіл - Фото
Лилия Гриневич (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Воєнний стан в 10 областях в даний момент жодним чином не впливає на звичну роботу навчальних закладів. Будь-які зміни можливі виключно в разі, якщо цього вимагатиме безпека дітей і захист країни. За таких умов міністерство освіти, а також інші уповноважені органи, буде оперативно про це інформувати. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Міністр освіти Лілія Гриневич закликала вчителів, батьків, керівників установ і всіх, хто має відношення до освіти, зберігати спокій, діяти раціонально і з увагою ставитися до дітей, щоб ті відчували себе в емоційній і фізичній безпеці.

Гриневич також підкреслила, що ніяких змін пропускного режиму в установах, графіках їх роботи і т.д. поки не передбачається.

Якщо виникне необхідність, то введення воєнного стану дозволяє військовим адміністраціям (в разі їх створення) впливати на забезпечення навчальних закладів, встановлювати посилену охорону, використовувати їх потужності і майно, а також регулювати роботу закладів, зокрема, вводити комендантську годину.

Читайте також: Напад Росії на Україну в Чорному морі. ХРОНІКА

26 листопада за закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів в 10 областях: Вінницькій, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини