Вода в Крим. Арахамія вибачився за "те, чого не було"

12.02.2020, 18:31
Вода в Крим. Арахамія вибачився за
Давид Арахамія (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що ідея про постачання води в окупований Крим в обмін на Донбас, з якою він погодився, належить не йому, і що на засіданнях фракції це питання не обговорювалося. Про це Арахамія написав у Facebook.

Глава фракції СН стверджує, що резонанс викликало "те, чого не було". Він також ужив у цьому контексті слово "пост-правда".

За словами Арахамії, ідею про воду до Криму озвучив ведучий телеканалу Прямий.

"Ідея про відновлення постачання води на півострів в обмін на виведення російських військ із Донбасу не моя. Якщо ви уважно подивитеся ефір, то побачите, що таку постановку питання озвучив ведучий і запитав, яка моя особиста думка з цього приводу", - написав глава фракції СН .

"Питання було сформульовано так, що альтернативних варіантів не існувало, і я відповів, що буду вважати це достатнім компромісом. І тричі повторив, що це моя особиста позиція", - додав Арахамія.

Він заявив, що за питанням постачання води до Криму стоїть "серйозний юридичний і дипломатичний зміст, і на нього не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу".

Арахамія приніс свої вибачення всім українцям, кого могли образити його слова.

11 лютого в ефірі Прямого Арахамія заявив, що вважає достатнім компромісом пустити воду в Крим в обмін на серйозну перевагу в переговорах щодо Донбасу. "Якщо це буде такий обмін, що вони відходять з усіма своїми збройними формуваннями до Ростова, ми встановлюємо повний контроль над нашим кордоном і за це треба дати воду до Криму, я б на таке точно пішов", - сказав глава фракції СН.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю