Внесок України в перемогу у Другій світовій війні: інфографіка

06.05.2016, 13:09
Внесок України в перемогу у Другій світовій війні: інфографіка - Фото
b1455eafc303ae60c282f489e4705010.jpg
США, Великобританія, Канада і Франція разом узяті понесли у Другій світовій війні менше людських втрат, ніж одна Україна. Втрати українців від війни, включно з убитими, померлими, загиблими в концтаборах, евакуйованих, а також тих, хто пішов разом з німцями, оцінюються в 8-10 мільйонів життів, пише Укрінформ.

В цілому, зазначає джерело, кількість українських втрат можна порівняти з населенням сучасної Австрії.
Україна опинилася в епіцентрі II світової війни у ​​вересні 1939 року. Фронтові бойові дії двічі пройшли на українській території. У Червоній Армії, в складі якої воювали понад шість мільйонів українців, загинув кожен третій солдат.

При натисканні - більша схема інфографіки з додатковими даними:

Внесок України в перемогу у Другій світовій війні: інфографіка

Близько 120 тисяч українців зустріли нацистів у вересні 1939 року в складі польської армії. Переважно це були польські громадяни, які походили з Галичини і Волині, що входили в міжвоєнну Польщу. На фронтах від Атлантики до Тихого океану, від Норвегії до Єгипту українці воювали в складі збройних сил США (80 тисяч), Британії (45 тисяч), Франції (6 тисяч) та інших держав. Переважно це були представники української діаспори цих країн.

Також протягом 1942-1950 років в Україні воювала Українська повстанська армія, через лави якої пройшло близько 100 тисяч чоловік.

Дивіться також: Бій за майбутнє: інфографіка про битву під Крутами

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского