ВМС України взяли на приціл кораблі РФ і відігнали їх від Одеси

09.09.2015, 16:31
ВМС України взяли на приціл кораблі РФ і відігнали їх від Одеси - Фото
Українські кораблі на навчаннях Сі-Бриз (фото - mil.gov.ua)

За даними Міноборони, цілі виявила піднята в небо морська авіація

У ході українсько-американських навчань Сі Бриз-2015 Військово-морські сили України виявили і відігнали від територіальних вод України сторожовий корабель Ладний і протичовновий корабель Суздалець, що належать Чорноморському флоту РФ. Нагадаємо, саме російський корабель Ладний не так давно зганьбився під час візиту Володимира Путіна в окупований Крим, коли справив невдалий пуск ракети.

За даними Міноборони, цілі виявила морська авіація. У море вийшли чергові сили ВМС, підрозділи берегової оборони, а також кораблі морської охорони Державної прикордонної служби і почали спостереження і супровід артилерійськими системами. Через деякий час корабель російського ЧФ Ладний відійшов на південь від Одеси.

Дії російських кораблів ніяк не вплинули на хід українсько-американських навчань.

Проте командування ВМС стурбоване тим, що поруч з українськими кораблями і кораблями країн-учасниць навчань курсують кораблі флоту РФ. Крім того, військові кажуть, що за останні три місяці корабель Ладний вже не перший раз виявлений біля територіальних вод України.

Нагадаємо, в північно-західній частині Чорного моря, а також на навчальних полігонах Миколаївської та Одеської областей вчора розпочалася активна фаза українсько-американських навчань Сі Бриз-2015.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих