Власник ТВі заявив про рейдерське захоплення телеканалу

23.04.2013, 12:31
Власник ТВі заявив про рейдерське захоплення телеканалу - Фото
cb051fb0ad67c6bfcefd3f691ae71560.jpg

Оголошений інвестором американський бізнесмен Олександр Альтман фінансувати ТВі не буде, його просто використовують, вважає Костянтин Кагаловський

Власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський заявляє про рейдерське захоплення каналу "за допомогою силових структур". Про це йдеться в його заяві.

За словами Кагаловського, "класичний рейдерський захват каналу" здійснено за допомогою заступника з безпеки телеканалу Радченка, "який напередодні викрав статутні документи" ТВі. Однак, пише він, юристи каналу заявляють, що в статутні документи не було внесено жодних змін. "Тому юридичних підстав про зміну власника не існує", - йдеться в заяві, яку цитує Українська правда.

"Горезвісний Альтман канал фінансувати не буде, оскільки не має достатніх для цього ресурсів. Альтмана використовують якісь інші сили, які - поки не встановлено", - вважає Кагаловський.

Призначений Альтманом гендиректор Артем Шевченко оголосив про збір журналістського колективу на 15 годин. Проте журналісти планують провести зустріч раніше, в іншому місці.

Нагадаємо, ранішее сайт каналу ТВi повідомив, що новим гендиректором телеканалу став Артем Шевченко, а новим інвестором - американський бізнесмен Олександр Альтман. Альтман в 2007-2011 роках був радником міністра енергетики Юрія Бойка. Раніше телеканал викривав закупівлю скандальних "вишок Бойка" у своєму самому резонансному розслідуванні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!