RU

Власник ТВі заявив про рейдерське захоплення телеканалу

23.04.2013, 12:31
Власник ТВі заявив про рейдерське захоплення телеканалу - Фото
cb051fb0ad67c6bfcefd3f691ae71560.jpg
Власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський заявляє про рейдерське захоплення каналу "за допомогою силових структур". Про це йдеться в його заяві.

За словами Кагаловського, "класичний рейдерський захват каналу" здійснено за допомогою заступника з безпеки телеканалу Радченка, "який напередодні викрав статутні документи" ТВі. Однак, пише він, юристи каналу заявляють, що в статутні документи не було внесено жодних змін. "Тому юридичних підстав про зміну власника не існує", - йдеться в заяві, яку цитує Українська правда.

"Горезвісний Альтман канал фінансувати не буде, оскільки не має достатніх для цього ресурсів. Альтмана використовують якісь інші сили, які - поки не встановлено", - вважає Кагаловський.

Призначений Альтманом гендиректор Артем Шевченко оголосив про збір журналістського колективу на 15 годин. Проте журналісти планують провести зустріч раніше, в іншому місці.

Нагадаємо, ранішее сайт каналу ТВi повідомив, що новим гендиректором телеканалу став Артем Шевченко, а новим інвестором - американський бізнесмен Олександр Альтман. Альтман в 2007-2011 роках був радником міністра енергетики Юрія Бойка. Раніше телеканал викривав закупівлю скандальних "вишок Бойка" у своєму самому резонансному розслідуванні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини