RU

Власенку загрожує грошовий штраф слідом за Тимошенко

13.02.2013, 15:55
Власенку загрожує грошовий штраф слідом за Тимошенко - Фото
1dab804343565204dba47738dc9f62c0.jpg
Суддя Апеляційного суду Києва Оксана Царевич оголосила перерву в засіданні у справі про вбивство Євгена Щербаня і віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення з адміністративної відповідальності захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Причиною такого рішення судді стала поведінка присутніх на засіданні народних депутатів і, зокрема, Сергія Власенка, які криками і шумом намагалися заглушити виступ судді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Царевич почала зачитувати рішення про продовження розглядання справи у відсутність Тимошенко: "Враховуючи те, що до суду надійшла заява про відмову Тимошенко з'явитися на засідання, і враховуючи, що їй тричі надавалася можливість...". Однак прихильники Тимошенко почали кричати: "Вона ж у в'язниці, як вона могла відмовитися?!", "Царевич, поїдь у Качанівку!" і так далі.

Враховуючи, що Власенко, як захисник, теж на підвищених тонах вимагав не продовжувати засідання, суддя оголосила перерву і віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення з адміністративної відповідальності Власенка.

Нагадаємо, сьогодні суддя Апеляційного суду Оксана Царевич оштрафувала Тимошенко на 17 тисяч гривень за неявку на засідання, трактувати це, як неповагу до суду.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини