RU

Власенку не дали вилетіти з Києва на засідання Європарламенту

13.03.2013, 12:15
Власенку не дали вилетіти з Києва на засідання Європарламенту - Фото
Сергій Власенко
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко отримав від прикордонної служби України акт про відмову на виїзд з України. Його він показав журналістам сьогодні, вийшовши із залу офіційних делегацій аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляє прес-служба ВО Батьківщина, Власенко зазначив, що офіційно був запрошений представниками Європарламенту взяти участь у сьогоднішніх дебатах у Європарламенті. Він підкреслив, що відмова у виїзді за кордон суперечить закону і здоровій логіці, оскільки у нього немає судових рішень, які він не виконував.

"Це все сталося всупереч заяві ГПУ, що у них немає до мене претензій... Найближчим часом я чекаю арешту і це буде наступним кроком, який робиться для того, щоб у Юлії Тимошенко не було належного професійного захисту", - додав він.

Нагадаємо, в Генпрокуратурі офіційно повідомляли про закриття однієї справи проти Власенка. За словами Власенка, він вже звернувся в прокуратура за роз'ясненням. Опозиція з січня заявляє, що Власенко став невиїзним. Сам від говорить, що в його відношенні порушено кілька абсурдних кримінальних справ.

Власенко збирався взяти участь у сьогоднішньому засіданні  в Європарламенті, де буде розглядатися українське питання. Однією з тем обговорення буде позбавлення Власенка депутатського мандата.

14 грудня минулого року Державна прикордонна служба України  заборонила Власенку виїзд з країн і відмовилася пропустити його, тоді ще народного депутата, за кордон для підготовки лінії захисту Тимошенко в Європейському суді з прав людини. У січні Власенка також не випустили з України - тоді він збирався взяти участь у сесії ПАРЄ і показав в аеропорту посадочні талони на літак і копію розпорядження голови парламенту про затвердження складу офіційної делегації України в ПАРЄ, до якої він входив.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини