RU

Власенко заявляє, що його не пускають до Тимошенко

14.02.2012, 11:01
Власенко заявляє, що його не пускають до Тимошенко - Фото
Сергій Власенко
Працівники Качанівської колонії не допускають Сергія Власенка до Юлії Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

"Ці незаконні дії відбуваються незважаючи на його статус, як захисника Юлії Тимошенко, і статус народного депутата", - сказано в повідомленні.

З яких причин адміністрація колонії блокує зустріч Власенка з Тимошенко, депутату невідомо.

За словами захисника, вчора ввечері він розмовляв з керівництвом Качанівської колонії "і Первушкін підтвердив інформацію про можливість його зустрічі з Юлією Тимошенко".

Власенко підкреслив, що вчора він отримав від екс-прем'єр-міністра завдання і підготував довідку про юридичні аспекти медичного обслуговування людей в місцях позбавлення волі, однак, ні побачити Тимошенко, ні передати їй документи він не може.

Захисник упевнений, що керівництво колонії навмисно, по команді з Банкової, перешкоджає його зустрічі з Тимошенко, щоб виключити його спілкування з нею до зустрічі з іноземними лікарями.

Власенко обурений тим, що "режим Віктора Януковича навмисно перешкоджає роботі іноземних лікарів".

На його думку, "такі дії можуть свідчити лише про одне - бажання режиму приховати правду про справжній стан здоров'я Юлії Тимошенко".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини