RU

Власенко заявив, що Євросуд прийняв його скаргу по мандату

29.03.2013, 12:18
Власенко заявив, що Євросуд прийняв його скаргу по мандату - Фото
Сергій Власенко
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв до розгляду скаргу захисника екс-прем'єра України Сергія Власенка на рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) про позбавлення його депутатського мандата.

"За моєю скаргою до Європейського суду з прав людини я вже отримав номер і отримав пропозицію до 7 травня надати всі необхідні документи, всі необхідні пояснення та пояснення. І з 7 травня почнеться процедура комунікацій з урядом (України, - ред.)", - розповів Власенко.

Екс-депутат зазначив, що з моменту подання скарги до призначення дати початку комунікацій пройшло менше місяця: "Це дуже швидко з точки зору процедур Європейського суду. Я дуже сподіваюся, що точно так само швидко ця процедура буде йти і далі і що рішення ЄСПЛ буде прийнято максимально швидко".

Як відомо, Власенко є захисником екс-прем'єра Юлії Тимошенко у ряді кримінальних справ. 6 березня 2013 року ВАСУ позбавив його депутатського мандата, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. Позов спікера парламенту аргументувати суміщенням Власенком депутатських повноважень і адвокатської діяльності. Захисник заявив, що має намір оскаржити рішення ВАСУ у ЄСПЛ. 12 березня Власенко подав заяву до ВАСУ про перегляд його ж рішення Верховним судом України. Сьогодні стало відомо, що він отримав відмову.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини