RU

Власенко заявить в ГПУ, що вбивство Щербаня замовив Кириченко

15.02.2013, 14:33
Власенко заявить в ГПУ, що вбивство Щербаня замовив Кириченко - Фото
Сергій Власенко
На підставі сьогоднішніх показань свідка обвинувачення Сергія Зайцева захист Юлії Тимошенко в понеділок подасть в Генеральну прокуратуру заяву про те, що вбивство депутата Євгена Щербаня замовив і оплатив Петро Кириченко. Про це журналістам заявив адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко наголосив: "Все, що говорив цей свідок, і все, що йому нібито відомо про вбивство Щербаня, оплату за це вбивство, йому відомо зі слів алкоголіка, наркомана зі стажем, особи, яка неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності - Петра Кириченка, який, до того ж, мав дуже неприязні стосунки з Тимошенко. Це у нас такий свідок".

Разом з тим, за словами Власенка, навіть з цих слів свідок підтвердив, що оплату Матросу (Олександру Мільченко) виробляв Кириченко. "Він сказав, що Кириченко обманював і Тимошенко, і Лазаренка в цих питаннях. Це за його словами, ми не говоримо, правда це чи ні, але він так сказав. Свідок також сказав, що Кириченко хотів якось довести свою необхідність Павлу Лазаренку . І він, як він сказав, "вирішив питання з донецькими", - зазначив захисник.

Власенко пояснив, що тепер має намір оформити заяву про скоєння злочину.

"Якщо вірити свідченням цього свідка, то людиною, яка замовила  і оплатила вбивство Щербаня, є Петро Кириченко. Таку заяву буде подано в понеділок в ГПУ", - сказав він.

Нагадаємо, в своїх сьогоднішніх показаннях Зайцев розповів, що Кириченко хвалився, як свого часу допоміг Лазаренку "вирішити питання з донецькими". Зокрема, Кириченко нібито зізнавався, що це він з Мільченком приніс у кабінет Тимошенко торт із загрозою, після чого та почала побоюватися за своє життя. Зайцев плутано відповідав на питання захисту про те, хто оплатив вбивство, але все-таки сказав, що "Кириченко заплатив". Також в його показаннях звучало про Тимошенко, що "лошицю розвели на трьошку". На думку Власенка, це означає, що Тимошенко обдурили.

Допит за закритими дверима: фоторепортаж із суду у справі Щербаня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини