RU

Власенко заперечує романтичні стосунки з Тимошенко

25.04.2012, 10:25
Власенко заперечує романтичні стосунки з Тимошенко - Фото
Фото: tymoshenko.ua
Адвокат Сергій Власенко стверджує, що ніяких романтичних стосунків з екс-прем'єром Юлією Тимошенко у нього немає. Про це він заявив, коментуючи Комерсанту-Україна відеозапис, який вчора потрапив в Інтернет.

Зокрема, характеризуючи свої стосунки з Тимошенко, адвокат заявив: "Як у адвоката з клієнтом. Крім того, Юлія Володимирівна - лідер моєї політичної партії, але сьогодні я, на жаль, змушений замість політичної діяльності бути її захисником у кримінальних справах".

На уточнююче питання, чи немає у них особистих стосунків, Власенко відповів: "Ну звичайно, немає".

При цьому Власенко зізнався, що спочатку відео, яке з'явилося в Інтернеті, його розлютило: "Потім почав нервувати. А потім я зрозумів, що основне завдання цих людей - чинити психологічний тиск на тих, хто залучений в процес з відволікання уваги від заяви Юлії Тимошенко про рукоприкладство з боку представників колонії".

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 20 квітня оголосила голодування в Качанівській виправній колонії після того, як до неї нібито застосували фізичну силу для перевезення до лікарні Укрзалізниці. Відразу після цього в Інтернет просочився компромат на лідера Батьківщини: жінка, схожа на Тимошенко, в Лук'янівському СІЗО вільно пересувається по кімнаті, заправляє постіль і веде бесіди з чоловіком, схожим на адвоката Сергія Власенка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини