RU

Власенко задоволений показаннями Тарути

02.04.2013, 14:04
Власенко задоволений показаннями Тарути - Фото
Сергій Тарута дав свідчення в суді у справі Щербаня
Захисник Юлії Тимошенко у кримінальних справах Сергій Власенко вважає, що бізнесмен Сергій Тарута не міняв показань. Про це він сказав журналістам після сьогоднішнього засідання Печерського суду Києва (справа слухається в приміщенні Апеляційного суду Києва) у справі про вбивство Євгена Щербаня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко назвав Таруту свідком обвинувачення. "Свідками звинувачення є всі ті, хто на стадії досудового слідства були допитані прокуратурою. Свідками захисту - ті, кого прокуратура з якоїсь причини не допитувала. Ще жоден свідок захисту у цій справі не був заслуханий", - зазначив Власенко.

Власенко підкреслив, що раніше Таруту допитували шість разів. "Сьогодні він жодним чином не відійшов від тих свідчень, які він давав раніше", - сказав він.

Власенко підкреслив, що Тарута - це перший свідок, який насправді був очевидцем певних подій, брав участь у переговорах. "Ми чітко від нього почули, що ніяких конфліктів між ІСД і ЄЕСУ не було", - вважає Власенко.

Коментуючи заяву прокурора Олега Пушкаря про те, що Тарута кардинально змінив свідчення, Власенко сказав: "Коли Таруту просили коментувати чутки, він змушений був їх коментувати - це одна ситуація. Я підкреслюю, з точки зору показань свідка Тарути, вони повністю відповідають тим поясненням і показаннями, які він давав".

Нагадаємо, сьогодні в суді Тарута повідомив, що йому нічого не відомо про можливу причетність Тимошенко до вбивства депутата Щербаня, і він не знає, кому могла бути вигідна його смерть.

Досьє на Сергія Таруту
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини