RU

Власенко вважає, що в ЄС дозріли до санкцій проти України

11.02.2012, 11:16
Власенко вважає, що в ЄС дозріли до санкцій проти України - Фото
3adb6bcafda8386281b3b1752f947d2d.jpg

"Останні півтора року президентства Януковича переконали всіх розсудливих зарубіжних політиків, що Віктор Федорович і європейські цінності - це два різні всесвіти. Анна Герман говорила, що Янукович, як Африка, незвіданий. Не знаю, як там щодо незвіданності, але порівняння з Африкою абсолютно точне. Янукович куди ближче до питомою князькам і безпринципним диктаторам з цього континенту, ніж до європейських політиків ", - заявив Власенко в інтерв'ю тижневику DT.UA.

При цьому депутат зазначив, що "Європа нарешті розгледіла, що таке Янукович". "Підтвердження тому - нещодавня заява керівника делегації Євросоюзу в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейри про те, що європейські політики не готові спілкуватися з Віктором Януковичем доти, доки в Україні не будуть дотримуватися права людини, поки тут не з'явиться справедливе правосуддя, поки не зупиниться процес згортання свободи слова ", - сказав Власенко.

Він підкреслив, що європейці подолали певний психологічний бар'єр, вперше вживши слово "санкції", якого вони довгий час старанно уникали. "Те, що слово" санкція "з'явилося в резолюції ПАРЄ, неважливо в якому контексті, свідчить про те, що Європа дійсно дозріває до готовності перейти від слів до справи. Як мені здається, аналогічні процеси відбуваються і в США. Наше спілкування з американськими політиками вищого ешелону говорить про те, що у Вашингтоні теж присутня внутрішня готовність до можливого застосування санкцій ", - сказав нардеп.

"По-перше, ми говоримо про санкції не відносно держави, а щодо окремих людей. По-друге, влада не хоче в Європу, але боїться Росії. Приєднання ЄС означає досягнення певного рівня добробуту людей, встановлення зрозумілих правил гри, і, в кінцевому підсумку, особисте спокій Віктора Федоровича. А гра в махновщину небезпечна і для нього, і для країни. Янукович повинен про це подумати. Насправді це дуже простий вибір. Але це не тільки його вибір. Це - цивілізаційний вибір країни. Шкода, що сьогодні він залежить від примх однієї людини на прізвище Янукович ", - додав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини