RU

Власенко впевнений, що його заарештують через три тижні

21.01.2013, 14:04
Власенко впевнений, що його заарештують через три тижні - Фото
Сергій Власенко
Народного депутата Сергія Власенка заарештують тижнів через три. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

"Швидше за все, тижнів через три мене заарештують", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Реагуючи на запитання журналіста, чи означає це, що він прогнозує свій арешт, Власенко сказав: "Я не прогнозую, я знаю. Протягом тижня - 10 днів, буде подання за трьома епізодами у Верховну Раду (з тим, щоб дати згоду на притягнення до відповідальності народного депутата України, - ред.). Воно буде проголосовано, оскільки там буде йти мова і про розбій - це стаття від 3 до 7 років, яка передбачає можливість негайного арешту. І буде заготовлено ухвалу суду тією ж самою Царевич, Шмаревич когост іншого про арешт. Це реальні речі, які відбудуться найближчим часом".

Власенко також повідомив, що завтра планує зустрітися з Юлією Тимошенко з тим, щоб обговорити в тому числі перспективи її захисту по тим справам, захисником за якими він є, у тому випадку, якщо він буде арештований.

Нагадаємо, сьогодні Власенко заявив, що нього порушені кримінальні справи. Депутат повідомив, що його звинувачують у невиконанні судового рішення, а також за статтею "розбій".

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини