Власенко впевнений, що його заарештують через три тижні

21.01.2013, 14:04
Власенко впевнений, що його заарештують через три тижні - Фото
Сергій Власенко

Народний депутат упевнений, що незабаром Рада дасть згоду на притягнення його до відповідальності

Народного депутата Сергія Власенка заарештують тижнів через три. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

"Швидше за все, тижнів через три мене заарештують", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Реагуючи на запитання журналіста, чи означає це, що він прогнозує свій арешт, Власенко сказав: "Я не прогнозую, я знаю. Протягом тижня - 10 днів, буде подання за трьома епізодами у Верховну Раду (з тим, щоб дати згоду на притягнення до відповідальності народного депутата України, - ред.). Воно буде проголосовано, оскільки там буде йти мова і про розбій - це стаття від 3 до 7 років, яка передбачає можливість негайного арешту. І буде заготовлено ухвалу суду тією ж самою Царевич, Шмаревич когост іншого про арешт. Це реальні речі, які відбудуться найближчим часом".

Власенко також повідомив, що завтра планує зустрітися з Юлією Тимошенко з тим, щоб обговорити в тому числі перспективи її захисту по тим справам, захисником за якими він є, у тому випадку, якщо він буде арештований.

Нагадаємо, сьогодні Власенко заявив, що нього порушені кримінальні справи. Депутат повідомив, що його звинувачують у невиконанні судового рішення, а також за статтею "розбій".

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы