RU

Власенко: Влада тисне на лікаря Тимошенко

14.05.2012, 15:40
Власенко: Влада тисне на лікаря Тимошенко - Фото
Сергій Власенко (фото - прес-служба Батьківщини)
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що графік процедур та вільного часу для екс-прем'єра на понеділок був складений під тиском.

"Ці шановні пани (представники пенітенціарної служби і лікарні Укрзалізниці, - ред.), які роздавали вам зараз інтерв'ю, зараз викручували руки доктору Хармсу, щоб графік було складено таким чином, як він складений, щоб не допустити сьогодні зустріч Юлії Володимирівни із захисниками" , - сказав Власенко, передає Інтерфакс-Україна.

За словами захисника, достеменно знаючи, що завтра у Вищому спеціалізованому суді на 10:00 призначено розгляд касації по газовій справі, достеменно знаючи, що у захисту немає можливості залишитися, достеменно знаючи, що посол США Джон Теффт прибуде на зустріч з Тимошенко о 15:00, влада склала графік таким чином, щоб вільний час у Тимошенко булв з 17:30 до 19:00.

Власенко зазначив, що йому необхідно було поспілкуватися перед касаційним судом з підзахисною.

За його словами, спочатку  лікар Тимошенко, представник німецької клініки Шаріте Лутц Хармс пропонував виділити півтори години на зустріч екс-прем'єра із захисниками в першій половині дня. Однак під тиском адміністрації лікарні й представників ДПтС було затверджено інший час.

Як зазначив Власенко, він має намір попросити посла США Теффта скоротити зустріч з Тимошенко, щоб мати можливість поспілкуватися з нею хоча б протягом півгодини.

Раніше ДПтС повідомила, що зустріч представників посольства США з Тимошенко запланована на 15:00 понеділка, всі інші зустрічі можливі з 17:30 до 19:00.

"Щоб уникнути провокаційних і необ'єктивних заяв у ЗМІ  ДПтС інформує, що безпосередньо німецьким лікарем щоденно складається графік процедур і план харчування Юлії Тимошенко. Чітке виконання зазначених заходів перебуває під контролем лікарів Укрзалізниці ій безпосередньо доктором Лютцом Хармсом", - підкреслюється в повідомленні.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини