RU

Власенко: Влада спотворює інформацію про здоров'я Тимошенко

13.03.2012, 13:59
Власенко: Влада спотворює інформацію про здоров'я Тимошенко - Фото
8b029f9f6a3bcd1d743971e535383677.jpg
Захисник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що влада й підконтрольна їй Державна пенітенціарна служба України (ДПСУ) намагаються спотворити інформацію про стан здоров'я Тимошенко.

"Запропоновані процедури діагностики та терапевтичні заходи повинні виконуватися тільки за умови лікування в стаціонарі, в придатній для цього спеціалізованій клініці. Перший курс стаціонарного лікування має розпочатися негайно", - процитував Власенко висновки німецьких лікарів, повідомляє прес-служба сайту Тимошенко.

Захисник нагадав, що прес-служба ДПСУ заявила про можливість проведення лікування в Качанівській колонії. "Діагнози, які ставили Тимошенко  чиновники МОЗу, становлять 10% від того, що зазначено німецькими лікарями. Тобто українські лікарі, підпорядковані Міністерству охорони здоров'я, свідомо забули про клятву Гіппократа", - підкреслив він.

За словами захисника, німецькі лікарі констатували, що Тимошенко "з цим комплексом скарг є непрацездатною".

У висновку також зазначається, повідомив Власенко, що Тимошенко відчуває біль з вересня 2011 року, що обмежило її рухливість. "Синдроми такого виду викликають сильні болі, які часто не вдається усунути лікуванням протизапальними медикаментами. Недостатнє лікування протягом тривалого часу призводить до хронізації болю, остаточне вилікування від якого часто вимагає багатьох тижнів, а іноді - і місяців", - йдеться у висновку німецьких лікарів , яке цитує Власенко.

Захисник також повідомив, що німецькі лікарі пропонують для лікування Тимошенко виконувати рекомендації колишнього міністра охорони здоров'я Миколи Поліщука. "Вони повинні бути застосовані без обмежень", - підкреслив захисник.

За його словами, німецькі лікарі також зазначили, що на такій стадії захворювання пацієнта не можна було лікувати навіть в умовах німецької в'язниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини