RU

Власенко винен тільки в тому, що мене захищає, - Тимошенко

05.03.2013, 15:14
Власенко винен тільки в тому, що мене захищає, - Тимошенко - Фото
Сергій Власенко та Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко наголошує, що Сергій Власенко є громадським захисником, а не її адвокатом. Про це йдеться в заяві Тимошенко, текст якої наводить прес-служба Батьківщини.

"Власенко є професійним, сильним, ефективним моїм захисником на громадських засадах. Завдяки високопрофесійній роботі його команди, Україна і демократичний світ знають всі деталі і бачать весь абсурд судового цькування, влаштованого проти мене", - йдеться в заяві.

Тимошенко переконана, що саме тому, що Власенко "висококласно робить свою роботу, диктатор дав своїй зграї команду з ним розправитися". "Власенко винен лише в одному - в тому, що мене захищає", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні у ВАСУ відбудеться розгляд позову про позбавлення Власенка депутатського мандата. Влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини