RU

Власенко: У СБУ немає підстав для передачі справи в прокуратуру

29.03.2012, 09:38
Власенко: У СБУ немає підстав для передачі справи в прокуратуру - Фото
Захисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко

"Згідно з рішенням Київського районного суду міста Харкова, тільки захисники Власенко та Кожем'якін були обмежені в строках на ознайомлення. У справі є ще два захисники - це Євгенія Тимошенко та Олександр Плахотнюк, яких ніякий суд ні в чому не обмежував", - заявив в ефірі 5 каналу захисник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

"Тому Служба безпеки України не має законних підстав передавати матеріали до обласної прокуратури для затвердження обвинувального висновку", - наголосив він.

"Насправді нам не надали достатньо часу, ми захищали і відстоювали свою позицію на ознайомлення в Апеляційному суді Харківської області, ми математично показали, що для ознайомлення зі справою у встановлений термін нам потрібно читати справу 27,5 годин на день. Але суд це не цікавило", - додав адвокат.

Нагадаємо, 28 березня слідчий відділ управління Служби безпеки України в Харківській області завершив ознайомлення обвинуваченої Юлії Тимошенко та її захисників з матеріалами кримінальної справи N2310. Тим самим СБУ виконала рішення Київського районного суду Харкова щодо обмеження строків на ознайомлення зі справою.

Протягом найближчих п'яти днів справу екс-прем'єра щодо ЄЕСУ буде передано в суд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини