RU

Власенко: Тимошенко стало гірше, у неї постійний стрес

09.07.2012, 15:06
Власенко: Тимошенко стало гірше, у неї постійний стрес - Фото
175e9be3d460f491c30ef0fd8a73b6e8.jpg
Народний депутат СергІй Власенко стверджує, що стан здоров'я Юлії Тимошенко, яка проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні № 5 Укрзалізниці в Харкові, останнім часом погіршилося.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Власенко підкреслив: "Після спілкування з Юлією Володимирівною протягом години (сьогодні до обіду, - ред.) у мене стійке відчуття, що в неї погіршився стан здоров'я, що пов'язано з усіма нервуваннями, стресами, експертизами. До неї постійно приходять якісь люди, які розповідають, що вона повинна робити, чого вона не повинна робити, які постійно щось їй розповідають, постійно її смикають і так далі. І, звичайно, вона постійно знаходиться в стані стресу. Про яке лікуванні можна говорити? "

"Німецькі лікарі говорили спочатку, що неможливо лікувати пацієнта, який перебуває в стані постійного стресу. А цей постійний стрес їй створюють за мільйом приводів, особливо це посилилося після призначення так званої експертизи, коли сюди почали ходити якісь люди, коли лікарів почала будувати прокуратура ", - додав він.

На питання, чи вдалося йому поспілкуватися з лікарем з клініки "Шаріте" Лутцем Хармсом, Власенко відповів: "Ні".

Нагадаємо, з 9 травня Тимошенко проходить лікування в лікарні Укрзалізниці. 25 червня Київський райсуд Харкова, який розглядає справу про зловживання корпорації ЄЕСУ, постановив призначити Тимошенко проведення судово-медичної експертизи стану її здоров'я. Наступне засідання у справі ЄЕСУ пройде 10 липня.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини