RU

Власенко: Тимошенко не отримує в колонії ніякого лікування

15.03.2012, 17:41
Власенко: Тимошенко не отримує в колонії ніякого лікування - Фото
Сергій Власенко
Захисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що лікарі Качанівської виправної колонії не виконують рекомендацій міжнародного медичного консиліуму з лікування Юлії Тимошенко.

"Юлія Тимошенко не отримує ніякого лікування. Нещодавно була поширена фальшивка за підписом невідомих лікарів про те, що Тимошенко нібито вимагає лікуватися тільки в Німеччині. Вони б ще написали, що вона вимагає лікуватися на Марсі. Це саме ті лікарі, які весь час писали, що "Тимошенко здорова". Тепер вони пишуть, що вона вимагає лікуватися десь в Німеччині. Юлія Тимошенко вимагає єдиного - вона вимагає чіткого дотримання того протоколу лікування, який встановили міжнародні лікарі ", - сказав Власенко, слова якого наводить офіційний сайт Тимошенко.

Захисник нагадав, що Тимошенко передала йому оригінал висновків роботи міжнародної медичної комісії. "Німецькі лікарі абсолютно чітко з'ясували: перше - Тимошенко непрацездатна, друге - лікування треба проводити в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу, третє - лікування треба починати негайно, четверте - у зв'язку з тяжкістю хвороби й у зв'язку з тим, що її лікували з 5 листопада ( 2011 року) лікування є складним і багатофункціональним, його неможливо забезпечити в умовах в'язниці", - підкреслив він.

"Протягом трьох тижнів Юлія Тимошенко, незважаючи на письмові та усні заяви, не отримує ніяких знеболюючих лікарських препаратів", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні Сергій Соболєв заявив, що бютівці вимагають обстежити екс-прем'єра Тимошенко в стаціонарі й закрити її кримінальні справи за станом здоров'я. За його словами, незважаючи на висновок німецьких лікарів про необхідність лікування Тимошенко в стаціонарному медичному закладі, їй нібито збираються зробити пункцію спинного мозку в умовах колонії. Ця заява передана президенту Віктору Януковичу, генеральному прокурору Віктору Пшонці, а також голові Служби безпеки Ігорю Калініну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини