RU

Власенко: ЄСПЛ прискорено розгляне основну скаргу Тимошенко

26.10.2012, 16:11
Власенко: ЄСПЛ прискорено розгляне основну скаргу Тимошенко - Фото
Сергій Власенко
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) має намір розглянути основну скаргу про порушення права екс-прем'єра Юлії Тимошенко на справедливий суд в прискореному порядку. Про це заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Тому, за його словами, суд вирішив не рекомендувати Україні лікувати Тимошенко в Німеччині. "У листі (п'ятого Департаменту ЄСПЛ) сказано, що вони не будуть рекомендувати уряду України застосувати заходи, передбачені 39-м правилом (судового регламенту), оскільки будуть розглядати основну скаргу за ст. 6 (про порушення права на справедливий суд) у прискореному порядку ", - сказав Власенко, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, підкреслив Власенко, в листі вказана неприпустимість поширення відео з тюремної камери і процедурного кабінету, а також наголошується необхідність використовувати всі заходи, щоб не допустити витоку конфіденційної інформації в подальшому.

"Президент палати пропонує державі застосувати всі необхідні заходи для того, щоб запобігти витоку конфіденційної інформації, включаючи відео", - сказав Власенко.

Нагадаємо, 25 жовтня стало відомо, що ЄСПЛ не буде рекомендувати Україні лікувати Тимошенко в Німеччині.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини