RU

Власенко розповів про відеозйомку Тимошенко

17.08.2012, 12:40
Власенко розповів про відеозйомку Тимошенко - Фото
Фото: byut.com.ua
Про це народний депутат України, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив під час інтернет-конференції в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ

Власенко розповів, що в камері Тимошенко постійно працюють три відкриті відеокамери, які фіксують кожен її крок 24 години на добу. Постійно біля неї знаходиться як мінімум один, а іноді і більше, співробітник пенітенціарної служби.

"У той час як кожен ув'язнений в Україні відповідно до ч.5 ст.110 Кримінально-виконавчого кодексу має право на необмежену кількість телефонних дзвінків, Юлія Тимошенко цього права позбавлена ​​взагалі. За кожен телефонний дзвінок їй, по суті, доводиться боротися. Навіть коли помер член сім'ї Юлії Володимирівни, дуже близька для неї людина - Геннадій Опанасович Тимошенко, пенітенціарна служба, порушуючи закон і зневажаючи всі норми моралі, протягом дня не давала можливість Юлії Володимирівні подзвонити родичам і висловити слова підтримки. Тільки після 4-годинної боротьби нам вдалося добитися виконання вимог закону", - розповів він.

За словами Власенка, та ж ситуація відбувається і з відвідинами Юлії Тимошенко. "З 5 серпня 2011 року по грудень 2011 року Юлія Володимирівна була, по суті, незаконно ізольована від зустрічей з родичами. Те ж саме відбувалося і з січня по травень 2012 року. Лише починаючи з травня місяця, тобто після 9 місяців перебування в неволі , нам вдалося змусити пенітенціарну службу хоча б мінімально виконувати вимоги закону", - резюмував депутат.

"При цьому так звані численні зустрічі Юлії Володимирівни з європейськими політиками проходять не на прохання Юлії Тимошенко, а з дозволу пенітенціарної служби, та іноді Юлія Володимирівна дізнається про ці зустрічі в той момент, коли цих політиків призводять до неї в кімнату для зустрічей. Ось такі "ексклюзиви для Тимошенко", - зазначив Власенко.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини