RU

Власенко просить не годувати Тимошенко примусово

31.10.2012, 17:59
Власенко просить не годувати Тимошенко примусово - Фото
Сергій Власенко (фото: byut.com.ua)
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко нагадує, що примусове годування прирівнюється до тортур. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Я хочу нагадати знавцям законодавства з пенітенціарної служби, що, відповідно до Європейської конвенції з прав людини, примусове годування прирівнюється до тортур", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Власенко нагадав, що аналогічна справа вже розглядалася Європейським судом з прав людини. Таким чином, прецедент вже створено.

Власенко також повідомив, що сьогодні Тимошенко подала заяву на побачення в четвер з послом Євросоюзу Яном Томбінським, а також Олександром Турчиновим, Григорієм Немирею та Арсенієм Яценюком.

Власенко підкреслив, що на таке побачення Тимошенко має право за законом, і немає ніяких обставин, які могли б цьому перешкоджати. Крім цього, він повідомив, що сьогодні Тимошенко вперше за довгий час отримала можливість поговорити по телефону з матір'ю.

Власенко підкреслив, що будь-який ув'язнений має право на необмежену кількість телефонних дзвінків, і тільки на Тимошенко це правило не поширюється.

Нагадай, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації парламентських виборів України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини