RU

Власенко про вчинок Стаднійчука: Важко підібрати цензурні слова

04.04.2013, 17:25
Власенко про вчинок Стаднійчука: Важко підібрати цензурні слова - Фото
Сергій Власенко
Екс-народний депутат, захисник Юлії Тимошенко в суді Сергій Власенко каже, що не здивований політичною ненадійністю Романа Стаднійчука, який мінив його в складі фракції Батьківщина . Про це Власенко сказав виданню  Комментарии.

Власенко сказав, що Стаднійчук готувався увійти в парламент з першого дня правового переслідування адвоката з боку влади. "Стаднійчук звільнився з попереднього місця роботи ще 28 лютого, в той день, коли був поданий позов проти мене в ВАСУ. Ще я про позов не знав, а ця людина вже звільнилася з роботи, щоб зареєструватися депутатом", - сказав Власенко.

"Моя позиція щодо цієї людини не змінилася. Мені просто складно цю ситуацію коментувати, тому що вона особисто мене стосується, і складно підшукати цензурні слова для того, щоб описати це все", - додав він.

Нагадаємо, народний депутат Роман Стаднійчук, що прийшов в парламент після позбавлення мандата Сергія Власенка, заявив про те, що покидає фракцію Батьківщина. Таку заяву Роман Стаднійчук зробив на "виїзному" засіданні парламенту в будівлі комітетів Верховної Ради на вулиці Банковій.

Досьє на Романа Стаднійчука

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини