RU

Власенко про Тимошенко: Янукович все почав, хай сам і закінчує

12.04.2013, 10:38
Власенко про Тимошенко: Янукович все почав, хай сам і закінчує - Фото
Сергій Власенко
Так він прокоментував останню заяву Віктора Януковича, що Юлія Тимошенко може бути помилувана лише після закінчення розгляду всіх справ у судах.

"Помилування здійснюється не у відношенні людини, а у відношенні конкретних судових вироків. У газовій справі, навіть, якщо погодитися з їх логікою, є всі рішення судів", - нагадав Власенко, пише  Українська правда.

Власенко назвав заяви влади про Тимошенко "дитячими відмазками". "Спочатку у вересні 2011 року вони говорили про декриміналізацію, потім говорили "ми забезпечимо прозору апеляцію", потім говорили "ні, ми забезпечимо прозору касацію", потім говорили, що треба дочекатися рішення Європейського суду, тепер уже кажуть, що треба чекати поки всі кримінальні справи закінчаться судовим рішенням ", - сказав Власенко.

"Це абсурдна логіка. Закінчиться у них одне, вони скажуть, що вона вкрала його туфлі зі страусової шкіри. Закінчать про туфлі - скажуть, що вкрала його золотий унітаз. І так далі. Це абсурдна конструкція, розрахована на ідіотів, що не має ніякого ставлення до закону ", - обурився захисник Тимошенко.

На запитання, чи погодиться він як захисник саме на помилування, Власенко сказав, що "це не питання його згоди або незгоди".

За його словами, "Віктор Янукович це все почав, і він же повинен все вирішити", щоб Тимошенко, "яка не здійснювала цих злочинів, була юридично і політично реабілітована, і мала змогу брати участь у президентській кампанії 2015 року".

Він також додав, що в контексті євроінтеграції президент повинен показати як дотримуються базові права людини на прикладі головного політичного опонента. "Або він думав, що він її як африканський диктатор кине в бамбукову в'язницю, і буде розповідати, що він тут ні до чого, що "я європейський президент і прийміть мене в Європу", - запитав захисник.

Нагадаємо, вчора президент Янукович заявив, що зможе розглянути помилування екс-прем'єра Тимошенко лише після завершення усіх судових процесів проти неї.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини