RU

Власенко позбавили депутатського мандата, - Батьківщина

28.02.2013, 23:56
Власенко позбавили депутатського мандата, - Батьківщина - Фото
Сергій Власенко

Прес-служба партії Батьківщина повідомляє, що в п'ятницю перший заступник голови партії, народний депутат Олександр Турчинов проведе прес-конференцію на тему "Нова хвиля політичних репресій: влада незаконно позбавила Сергія Власенка депутатського мандата і планує його арешт".

"У п'ятницю, 1 березня, о 9:30 відбудеться прес-конференція голови політради об'єднаної опозиції Батьківщина Олександра Турчинова на тему: "Нова хвиля політичних репресій: влада незаконно позбавила Сергія Власенка депутатського мандата планує його арешт", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, народний депутат Власенко заявив 22 лютого, що його хочуть позбавити депутатських повноважень через Вищий адміністративний суд. "19 лютого до Верховної Ради надійшло подання, яке підписав народний депутат від Партії регіонів Мойсик. Він звертається до голови Верховної Ради з проханням звернутися до Вищого адміністративного суду з позовом про позбавлення мене депутатських повноважень", - сказав він.

За словами Власенка, своє прохання Мойсик мотивує тим, що Власенко, будучи народним депутатом, суміщає свою діяльність з адвокатською, і його свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю досі не скасовано.

При цьому Власенко нагадав, що до захисту Юлії Тимошенко він був допущений не як адвокат, а саме як захисник, фахівець у сфері права і народний депутат, який діє на підставі довіреності Батьківщини.

Депутат зазначив, що, усвідомлюючи політичний і замовлений фактор даного подання, можливого рішення регламентного комітету і роботи Вищого адміністративного суду, він подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво.

Досьє на Сергія Власенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини