RU

Власенко поправив коментар європолітика, який відвідав Тимошенко

21.05.2012, 11:39
Власенко поправив коментар європолітика, який відвідав Тимошенко - Фото
Сергій Власенко (фото: byut.com.ua)
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко спростував інформацію про те, що лідер опозиції нібито проти парафування угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом та угоди про асоціацію.

"Це не відповідає дійсності. Швидше за все, журналісти не зовсім коректно зрозуміли думку європейського політика", - сказав Власенко, слова якого наводить офіційний сайт Батьківщини.

Захисник також зазначив, що позиція екс-прем'єра залишається незмінною. "Саме за прем'єрства Юлії Тимошенко Україна почала процес парафування, підписання та ратифікації цих документів. Юлія Володимирівна, як людина зі стійкими євроінтеграційними поглядами, не може мати іншої думки, ніж ту, яка бачить Україну в числі європейських держав", - сказав він, додавши, що саме нинішня влада робить все, щоб Україна не підписала цих угод, порушуючи базові права людини.

Нагадаємо, раніше віце-голова Європарламенту Яцек Протасевич, який в минулу суботу відвідав Тимошенко в лікарні в Харкові, заявив, що Тимошенко виступає проти підписання й ратифікації Європейським Союзом погодженого з Україною в кінці минулого року договору про асоціацію.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини