RU

Власенко: Іноземні лікарі спростують всі заяви МОЗ України

16.02.2012, 05:41
Власенко: Іноземні лікарі спростують всі заяви МОЗ України - Фото
Сергій Власенко
Захисник екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив, що захист Тимошенко домагався проведення незалежного її обстеження для того, щоб спростувати заяви МОЗ України та Державної пенітенціарної служби про задовільний стан здоров'я екс-прем'єра.

"Про те, що у Юлії Володимирівни проблеми зі спиною і Юлія Володимирівна, і захист говорили, починаючи з 5 листопада, з тих пір, як Юлія Володимирівна лежить і не встає. Про те, що захворювання спини, яке є у Юлії Володимирівни, вимагає серйозного лікування, захист говорив з 5 листопада. Ми повинні згадати бравурні прес-релізи Пенітенціарної служби, що Тимошенко трохи там не в футбол грає, що вона вже здорова і так далі. На жаль, це буде спростовано незалежними лікарями. Саме тому і Юлія Володимирівна та її захист домагалися проведення незалежного обстеження. Саме тому, ми змогли цього домогтися, повірте, через величезні труднощі ", - сказав Власенко в ефірі 5 каналу.

Також адвокат екс-прем'єра зазначив, що захист домагалася обстеження саме незалежною комісією, а не обов'язково іноземною. "Насправді, мета цього незалежного обстеження, до речі, не мало ніякого значення чи це обстеження проводилося б іноземними лікарями чи українськими, важливо, щоб це були незалежні фахівці. Не пані Моісеєнко, яку вже двічі ловили на брехні, і не пан Поляков, якого теж двічі ловили на брехні, і який весь час виписує довідки, що Тимошенко здорова ", - підкреслив Власенко.

Крім того, він зазначив, що українські лікарі не беруть участь в обстеженні Тимошенко іноземними медиками, а лише спостерігають за процесом обстеження відповідно до вимог вітчизняного законодавства. "Так як я бачив інформацію, мова йде про те, що Юлія Володимирівна не заперечувала проти того, щоб інформацію було надано представникам українського МОЗ, але я, наскільки розумію, їх не допустили до обстеження. Вчора обстеження Юлії Володимирівни здійснювали тільки два фахівці з Німеччини, а сьогодні обстеження проводили три фахівці з Канади ", - уточнив Власенко.

"Згідно з українським законодавством, якщо людина перебуває в місцях ув'язнення, то при такому обстеженні повинні бути присутніми представники медичної частини державної пенітенціарної служби. Ось вони і спостерігали, вони не брали участь в обстеженні, а спостерігали", - зауважив захисник Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини