RU

Власенко не вірить, що життю Тимошенко ніщо не загрожує

23.11.2011, 15:37
Власенко не вірить, що життю Тимошенко ніщо не загрожує - Фото
94c2dc713d72048394ca56c0dfcd04bf.jpg
Народний депутат України Сергій Власенко не довіряє висновком Державної пенітенціарної служби про те, що життю Юлії Тимошенко ніщо не загрожує. Про це він заявив сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання журналістів, чи довіряє він зазначеній заяви, Власенко сказав: "Я б це питання переадресував Юрію Луценку, по якому таких заяв про його відмінний стан здоров'я був десяток, але після цього його чомусь терміново везли до реанімації і робили спроби його відкачати, тому що він був на межі смерті".

Власенко додав, що пенітенціарна служба також робила заяви і про те, що Луценко симулює голодування, хоча це було не так.

"Звичайно, довіри до державних медичних установ в ситуаціях політичних репресій немає і бути не може", - наголошує він.

Не додає довіри Власенко і той факт, що Тимошенко вивезли на обстеження таємно, не повідомляючи, куди і які маніпуляції з нею проводяться. "Яка може бути до цього довіра? Це абсолютно непрозорий, нелогічний, некоректний і незаконний процес", - сказав він.

Депутат додав, що за неофіційною інформацією, обстежили Тимошенко в обласній клінічній лікарні.

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба України повідомила, що Тимошенко сьогодні зробили МРТ, рентген, сонографію. "За результатами проведених обстежень у Тимошенко не виявлено патологічних змін, які несуть загрозу її життю", - зазначили в прес-службі відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини