RU

Власенко наполягає на поручительстві народних депутатів

12.11.2013, 13:33
Власенко наполягає на поручительстві народних депутатів - Фото
Сергій Власенко
У ході засідання Печерського районного суду Києва прокуратура просить обрати Сергію Власенку  в якості запобіжного заходу заставу в розмірі 22940 грн., але Власенко наполягає на тому, що достатньо поруки народних депутатів Сергія Пашинського і Арсена Авакова. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сьогодні в ході завдання суду Сергій Власенко звернув увагу на те, що вчора без проблем з'явився на допит до Генеральної прокуратури та також готовий бути там у відповідності з виданими йому повістками сьогодні о14:00, завтра і в п'ятницю.

Він також спростував припущення прокуратури про те, що може знищити будь-що з речей і документів, що мають значення для слідства. Власенко підкреслив, що є тільки сумнівна експертиза і показання свідків, перекручені слідством. Власенко також звернув увагу на те, що він є захисником лідера опозиції Юлії Тимошенко, і в зв'язку із цим у нього може в будь-який момент виникнути необхідність виїхати до Харкова.

Власенко попросив суд не обирати йому який-небудь запобіжний захід, а якщо все ж суд вирішить, що запобіжний захід необхідний, він запропонував обрати в якості забезпечення виконання своїх зобов'язань особисту поруку народних депутатів Сергія Пашинського та Арсена Авакова, які присутні на судовому засіданні.

Нагадаємо, вчора Сергія Власенка викликали на допит до головного слідчого управління Генпрокуратури. Його підозрюють у побитті  колишньої дружини. Власенкузагрожує максимальне покарання у вигляді ув'язнення на термін до трьох років.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини