RU

Власенко: Нам з Тимошенко не дають зустрітися

22.01.2013, 14:21
Власенко: Нам з Тимошенко не дають зустрітися - Фото
6b1a94d17fd17bc5d5e49bec95999e79.jpg
Захисник екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що його не допускають до підзахисної, - передає Інтерфакс-Україна.

"Мене штучно не допускають до Юлії Тимошенко, так само, як і Юлію Тимошенко не допускають на зустріч із захисниками. Я так розумію, повторюються вчорашні трюки з Євгенією (дочкою і захисником Тимошенко)", - сказав Власенко.

Він повідомив, що його запустили в якесь нове приміщення в будівлі лікарні, де він прочекав Тимошенко близько 40 хвилин. "Приміщення нове, тільки обладнане. Працювати в ньому неможливо, тому що чути голоси хворих з реанімації. Таке відчуття, що хворі з реанімації лежать поруч з тобою і розмовляють", - сказав захисник.

Він зазначив, що не зміг отримати чіткої відповіді на питання, чому його не допускають на зустріч з екс-прем'єром в кімнату для побачень або в те приміщення, де вона перебуває. "Пенітенціарна служба робить все, щоб не допустити мене до Тимошенко. Я звертаю увагу, що потім Генеральна прокуратура буде говорити, що Тимошенко не вибрала захисника, Тимошенко затягує справу, Тимошенко не поспілкувалася з захисниками спеціально. Я підкреслюю: мене до неї не допускають" , - підкреслив Власенко.

Захисник також повідомив, що перебуває на 9-му поверсі лікарні біля першого поста і сподівається все-таки добитися зустрічі з екс-прем'єром.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба Державної пенітенціарної служби України повідомила, що Тимошенко відмовляється від зустрічі з Власенком в кімнаті для побачень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини