RU

Власенко каже, що йому "шиють" справу дворічної давнини

25.01.2013, 13:46
Власенко каже, що йому
Сергій Власенко
Народний депутат Сергій Власенко заявляє, що проти нього фальсифікують дані судмедекспертизи щодо подій дворічної давнини. Про це він сказав на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко зазначив, що в даний час київське бюро судмедекспертизи фальсифікує судово-медичну експертизу щодо подій дворічної давнини, підганяючи її під ті дані, які необхідні для Генпрокуратури для того, щоб звинуватити його.

Власенко пояснив, що йдеться про нібито завданих ним тілесних ушкодженнях. "Зараз вони фальсифікують це під тілесні ушкодження середньої тяжкості", - сказав він.

Він зазначив, що ніяких свідчень свідків про нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості два роки тому не було. "Я знаю точно, що свідки у цій справі, які два роки давали пояснення абсолютно справедливі і коректні, сьогодні дають прямо протилежні, під тиском того ж Рената Кузьміна", - додав він.

Власенко підкреслив, що все це робиться з метою до 5 лютого подати до Верховної Ради подання про притягнення його до кримінальної відповідальності.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини