RU

Власенко дивується, чому "цього нелюда називають президентом"

30.12.2011, 14:21
Власенко дивується, чому
Сергій Власенко
Колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко етапували з порушеннями закону. Про це заявив сьогодні журналістам захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"У розмові з групою народних депутатів керівництво СІЗО підтвердило, що сьогодні близько сьомої ранку в порушення чинного законодавства Юлія Володимирівна була етапована до Качанівської колонії міста Харкова", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, за словами Власенка, керівництво ізолятора підтвердило, що Тимошенко несли в автозак співробітники слідчого ізолятора. Власенко зазначив, що керівництво СІЗО заявило, що вчора в робочий час було отримано розпорядження Печерського районного суду про негайне перевезення Тимошенко до місця відбування покарання.

"Як це могло статися (у робочий час, - ред.) - невідомо, оскільки тільки о шостій годині вечора Апеляційний суд Києва закінчив зачитувати повний текст судового рішення. Це була перша неправда, сказана керівництвом слідчого ізолятора", - сказав він.

Власенко також зазначив, що захист повідомили про те, що не було змін щодо другого запобіжного заходу, обраного для Тимошенко. "Це означає, що пенітенціарна служба порушила вимоги закону, тому що в постанові Шевченківського районного суду про так званий повторний арешт було чітко вказано, що Тимошенко повинна утримуватися в київському слідчому ізоляторі", - сказав він.

Також Власенко зазначив, що депутатам повідомили, що вчора нібито засідала комісія, яка вирішує, хто з ув'язнених де повинен відбувати покарання. Власенко наголосив, що, на його думку, вчора в робочий час це було неможливо. Він сам був учора в СІЗО до 18:00, і його запевнили в тому, що Тимошенко не будуть перевозити з Лук'янівського СІЗО, оскільки для цього немає жодних підстав.

"Проте вночі була команда цього нелюда, якого всі чомусь називають президентом, і ця команда була швидко виконана", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні о 08:00 ранку колишнього прем'єра етапували в Качанівську жіночу колонію під Харковом. У прес-службі Державної пенітенціарної служби України повідомили, що перед виїздом Тимошенко оглянули лікарі, які прийшли до висновку, що її стан здоров'я дозволяє транспортування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини