RU

Власенко: Брудною хвилею проти Тимошенко зривають асоціацію

04.11.2013, 16:34
Власенко: Брудною хвилею проти Тимошенко зривають асоціацію - Фото
Сергій Власенко
Про це сьогодні на брифінгу заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

"Сьогодні вранці почалася нова хвиля брудних технологій, пов'язана з пошуком відмазок, чому Партія регіонів і Віктор Янукович особисто не хочуть вирішувати питання виборчого правосуддя. Сьогодні прозвучали заяви в деяких ЗМІ європейських політиків про те, що якась чергова американська фірма звернулася до суду США і до суду Женеви про нібито якісь засоби, які пов'язані з Юлією Тимошенко і Павлом Лазаренком і нібито по цих коштах є судові рішення в США та Швейцарії. Це не перший приклад залучення американських так званих юристів... , яким платяться десятки мільйонів доларів з українського бюджету за те, щоб вони знайшли міфічні кошти Юлії Тимошенко", - сказав Власенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Власенка, крапку в цьому питанні американський суд поставив ще 7 травня 2004 року в вироку Лазаренка. Прізвище Тимошенко в ньому не згадується жодного разу, сказав він. "Роль компанії Сомалі Ентерпрайзес і компанії ЄЕСУ була чітко встановлена ​​американським судом. Ці заяви вважаються американським судом голослівними . І американський суд визначився , що ні компанія Сомалі, ні компанія ЄЕСУ не мають ніякого відношення до якихось операцій... Він вже є, цей вердик , від 7 травня 2004 року. І хочу відзначити, що цей вердикт, наскільки я знаю, не був оскаржений, він в силі", - сказав він.

Власенко зачитав журналістам частину вироку Лазаренку: "У мене в руках вирок Лазаренку, це офіційний документ, спеціальна вердіктная форма. У ньому відображені всі звинувачення Павлу Лазаренку... жодного разу прізвище Тимошенко тут не згадується. Чи не була встановлений ​​судом зв'язок Павла Лазаренка з корпорацією Сомалі , ЄЕСУ чи з Юлією Тимошенко. Це брехня".

За його словами, в частині обвинувачень, які стосуються зв'язку Лазаренка з компанією ЄЕСУ, говориться: "Судом встановлено голослівність тверджень щодо ЄЕСУ, Сомалі та інших. Уряд усунуто від звернення до присяжних з цим питанням. Уряд також не може використовувати ці операції як дії, які мають підстави для судового переслідування".

Нагадаємо, сьогодні у Партії регіонів заявили про те, що нові обставини можуть вплинути на рішення влади в питанні виїзду Тимошенко за кордон. "Якщо ми її зараз випустимо під будь-яким приводом, це означатиме, що ці гроші бюджет ніколи не побачить. Сьогодні, як ви знаєте, в США та Швейцарії було ініційовано дві судові справи з повернення коштів Тимошенко. Загальна сума знайдених грошей становить мінімум півмільярда доларів США . Частина з них - це спільні гроші з Лазаренком, які заарештовані і знаходяться на рахунках у США. Частина - в швейцарському банку на рахунку Тимошенко", - заявив спікер влади, депутат - регіонал Володимир Олійник.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини