RU

Власенко: Суддя Кірєєв вчинив злочин

05.08.2011, 17:14

Жодних законних підстав для арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко не було. Про це заявив її екс-захисник Сергій Власенко.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Власенко наголосив: "Не було жодних правових підстав для арешту. Вона постійно приїжджала і знаходилася під час судових засідань, жодного разу не порушувала підписки про невиїзд - на першу вимогу суду вона з'являлася. Тому те, що зробив суддя Кірєєв, - це прямий злочин".

Нагадаємо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв змінив запобіжний захід для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Кірєєв зазначив, що протягом всього розгляду справи Тимошенко неодноразово робилися зауваження про порушення порядку і невиконання процесуальних норм, на які вона не реагувала. Зі слів судді, Тимошенко перешкоджала встановленню істини в справі і затягувала процес. Суд вважає, що, перебуваючи на волі надалі, Тимошенко може ухилятися від слідства.

Кірєєв також заявив, що підсудна відмовилася повідомити місце свого проживання, заявивши, що воно вказано в матеріалах справи. Також він нагадав про те, що Тимошенко один раз вчасно не з'явилася на судове засідання і про причини спізнення не повідомила.

Сергій Власенко: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини