RU

Власенко: Справу Тимошенко Європейський суд розгляне в прискореному режимі

19.07.2011, 09:42

Народний депутат України від БЮТ Сергій Власенко повідомив, що захист екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко сподівається, що Європейський суд з прав людини розгляне її справу в прискореному порядку. Про це він сказав в інтерв'ю 5 каналу, коментуючи заяву урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лужковської про те, що розгляд справи Тимошенко в Європейському суді може зайняти від шести місяців до п'яти років.

"Це правильний коментар, якщо говорити, що справа буде рухатися в звичайному режимі. Але у Європейського суду з прав людини є процедура, яка передбачена 41-м параграфом регламенту, і вона називається надання якій-небудь справі статусу справи з прискореним режимом розгляду. Тому, ми сподіваємося на те, що скарзі Тимошенко такий статус буде надано, і ця скарга буде розглянута в значно більш швидкому режимі, ніж той, про який говорила представник Міністерства юстиції", - сказав Власенко.

Парламентарій визнав, що розгляд справи Тимошенко в Євросуді "займе деякий час, але не роки".

Нагадаємо, раніше суд допустив до захисту Юлії Тимошенко адвокатів Миколу Сірого і Олександра Плахотнюка. Американським адвокатам, що представляють юридичну компанію Covington & Burling LLP та аудиторську фірму BDO, в захисті відмовлено.

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини