RU

Власенка пустили в душову до Тимошенко, - ДПтС

22.01.2013, 16:30
Власенка пустили в душову до Тимошенко, - ДПтС - Фото
Сергій Власенко
"Керівництвом Качанівської виправної колонії прийнято рішення надати можливість Сергію Власенку пройти в душову кімнату, де зараз знаходиться засуджена, щоб останній міг одержати процесуальні документи, від отримання яких з рук слідчого напередодні він відмовився", - сказано в повідомленні прес-служб Державної пенітенціарної служби України .

При цьому, як зазначили тюремники, Власенко прочекав підзахисну більше 3 годин, проте так і не дочекався. "Сама Юлія Тимошенко весь цей час вимагала від захисника йти до преси і розповідати, що його не пускають до підзахисної так само, як вона вимагала цього ж вчора від іншого її захисника Євгенії Тимошенко. І це при тому, що і вчора, і сьогодні пенітенціарна служба без яких-небудь перешкод допускає захисників Юлії Тимошенко в кімнату для побачень, як цього і вимагає чинне законодавство", - повідомили в ДПтС.

Тюремники розцінюють дії Тимошенко як спробу створити черговий недостовірний привід для заяв своїх захисників про нібито неправильних діях працівників колонії. "На наше глибоке переконання, поведінка засудженої є цинічною і не робить їй честі. Випереджаючи неправдиві закиди на адресу ДПтС, підкреслюємо, що всі дії співробітників ДПтС є законними", - вважають тюремники.

Нагадаємо, екс-прем'єр Тимошенко проводить безстрокову акцію громадянської непокори. Вона відмовляється повертатися в палату, вимагаючи прибрати відеоспостереження і чоловіків-наглядачів.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини