RU

Влада зробила все, щоб відбілити Кучму, - бютівець

15.12.2011, 12:38
Влада зробила все, щоб відбілити Кучму, - бютівець - Фото
Журналіст Георгій Гонгадзе (Фото: EPA)
Влада пішла на створення аргументів для того, щоб раз і назавжди відбілити свого союзника. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ у Верховній Раді України Володимир Бондаренко, коментуючи закриття кримінальної справи проти другого президента (1994-2004) Леоніда Кучми.

"Спеціально під цю кримінальну справу змінювали законодавство України. Було рішення Конституційного суду України (КСУ) щодо використання доказів. Йдеться про те, що є голос Кучми, є його згода з тим, що це його голос, є експертизи, які доводять ідентичність голосу, які доводять, що ніякої підробки немає. І, водночас, виноситься рішення про те, що ці докази здобуті незаконним способом", - наголосив Бондаренко.

"Замисліться: людину вбили, хтось про це говорив, але підганяють рішення КСУ так, щоб це не можна було вважати доказом. І тепер Печерський суд Києва, маючи базовий аргумент, ухвалює рішення про незаконність справи", - додав політик.

На його думку, при цьому потрібно враховувати, що багато з тих людей, чиї голоси є на плівках Миколи Мельниченка, також підтверджували сказане.

"Однозначно наступне: влада пішла на створення аргументів для того, щоб раз і назавжди відбілити свого союзника Кучму", - наголосив депутат.

Нагадаємо, вчора Печерський суд Києва постановив, що кримінальну справу проти другого президента України було порушено незаконно. Суд ухвалив рішення скасувати постанову Генеральної прокуратури про порушення справи.

Петро ШУКЛІНОВ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини