RU

Влада зобов'язана підписати угоду про асоціацію з ЄС, - Кучма

12.11.2013, 16:43
Влада зобов'язана підписати угоду про асоціацію з ЄС, - Кучма - Фото
Леонід Кучма
Другий президент України Леонід Кучма вважає, що українська влада повинна підписати угоду про асоціацію з ЄС, у них немає іншого вибору, пише Дзеркало тижня.

"Сьогодні у влади немає іншого рішення, окрім як підписувати цю угоду. Але для цього потрібно виконувати ті зобов'язання, які влада дала перед Європейським Союзом", - сказав Кучма.

Він зазначив, що не підписавши угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна залишиться у "розбитого корита".

"Я, може, грубувато відповім, але хочу, щоб мене абсолютно правильно зрозуміли, тим більше, що я не остання інстанція, яка повинна робити висновки  "що  якщо". Мені здається, що ми залишимося біля розбитого корита з невиконаними деякими своїми рішеннями", - сказав Кучма.

"Там дійсно цінності, починаючи з економіки і закінчуючи політикою. Але це довгострокова наша перспектива", - сказав екс-президент, зазначивши що владі потрібно було шукати "золоту середину " у відносинах з ЄС та Росією.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Досьє на Леоніда Кучму
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини