RU

Влада заважала іноземним лікарям обстежувати Тимошенко, - БЮТ

23.02.2012, 16:43
Влада заважала іноземним лікарям обстежувати Тимошенко, - БЮТ - Фото
29f77955986b0959e8449ddb01c87759.jpg
Бютівці вимагають до Верховної Ради України міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову, щоб вона пояснила, яким чином влада перешкоджала проведенню медичного огляду Юлії Тимошенко. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат від фракції БЮТ Юрій Одарченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Одарченко, посилаючись на інформацію канадського лікаря Петера Куйтана, зазначив, що інформація про те, що Тимошенко відмовилася від проведення аналізів, є брехнею. Саме представники влади, за його словами, заборонили іноземним фахівцям брати у Тимошенко будь-які зразки для аналізів.

"Найбільше наше занепокоєння викликає те, що влада заборонила проводити токсикологічні аналізи Юлії Тимошенко, продовжуючи вводити їй невідомі знеболюючі препарати", - сказав депутат.

Одарченко також звернув увагу на те, що, відповідно до інформації Куйтана, українська влада "відверто погрожувала йому кримінальним переслідуванням в тому випадку, якщо він візьме зразки для необхідних аналізів.

"Лист лікаря Куйтана остаточно підтвердив найстрашніші підозри нашої політичної сили: влада намагається фізично знищити Юлію Тимошенко в Качанівській колонії. Беручи до уваги викладену в листі інформацію, а також те, що канадський лікар був уповноважений Міністерством закордонних справ Канади на проведення незалежного медичного обстеження Юлії Тимошенко, фракція БЮТ-Батьківщина вимагає невідкладно заслухати у Верховній Раді України віце-прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову щодо перешкоджання іноземним лікарям в проведенні незалежного всебічного обстеження Юлії Тимошенко в Качанівській колонії міста Харкова", - заявив він.

Також Одарченко зазначив, що БЮТ вимагає від керівництва пенітенціарної служби "негайно припинити цілеспрямоване, методичне вбивство Юлії Тимошенко, яка незаконно перебуває за гратами".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини