RU

Влада виконає рекомендації ПАРЄ, - представник Януковича

22.02.2012, 07:12
Влада виконає рекомендації ПАРЄ, - представник Януковича - Фото
Юрий Мирошниченко
Представник президента у Верховній Раді, регіонал Юрій Мірошниченко спростовує звинувачення опозиції у тому, що президент не збирається виконувати рекомендації ПАРЄ.

"Я не думаю, що Україна не виконуватиме рекомендації ПАРЄ. Президент доручив своїй адміністрації, там визначені відповідальні особи на рівні заступників голови адміністрації, на рівні радників президента, в тому числі і у мене є певні доручення з виконання цієї резолюції", - сказав Мірошниченко у вівторок в ефірі 5 каналу.

Резолюція, прийнята ПАРЄ в кінці січня, закликає президента України розглянути всі можливі засоби, щоб звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко та інших членів колишнього уряду, а також дозволити їм брати участь в майбутніх парламентських виборах.

Говорячи про намір опозиції зустрітися президентом і вимагати від нього виконання резолюції ПАРЄ, Мірошниченко зазначив, що, судячи зі стилю запрошення президента до розмови, опозиції не потрібна зустріч з главою держави. "Хіба це правильний стиль розмови з президентом, чи навіть запрошення до розмови в форматі ультиматуму і з таким натяком на образу", - зазначив він.

"Я думаю, що за стилістикою опозиції не стільки потрібна ця зустріч, скільки потрібно ось така дискусія, чи ось такий виклик. Я не думаю, що це той формат в якому вони б мали діяти, якщо б хотіли дійсно обговорити проблеми", - зазначив представник президента.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини