RU

Влада відмовилася пом'якшити статті Тимошенко й Луценко

08.02.2012, 12:40
Влада відмовилася пом'якшити статті Тимошенко й Луценко - Фото
Юлія Тимошенко
Верховна Рада України провалила проект закону, який передбачав декриміналізацію статті, за якою засуджена Юлія Тимошенко. За проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу Україні щодо гармонізації національного кримінального законодавства до Конвенції ООН проти корупції № 9759 проголосувало 159 карток народних депутатів при 226 необхідних.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представляючи законопроект, його автор, народний депутат від БЮТ Віктор Швець зазначив: "Прикро говорити про це, але перешкодою на шляху євроінтеграції Україн є саме непоказна дефініція статті 365 Кримінального кодексу. У всьому світі сповідують такий принцип: чиновники повинні нести кримінальну відповідальність тільки в тому випадку, якщо в їх діях при прийнятті управлінського рішення є ознаки корупції, тобто якщо він особисто отримав вигоду від цього. В іншому випадку управлінське рішення чиновника не підлягає кримінальній відповідальності - це політичне рішення ".

В ході обговорення законопроекту депутат-регіонал Володимир Олійник зазначив, що дана вимога статті 19 Конвенції ООН проти корупції імплементовано у статті 364 Кримінального кодексу і не має ніякого відношення до статті 365. Олійник підкреслив, що в статті 365 йдеться про перевищення чиновником своїх повноважень, про порушення ним чинного правового поля.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини