RU

Влада придумала нову провокацію проти Власенка, - Батьківщина

17.09.2013, 14:51
Влада придумала нову провокацію проти Власенка, - Батьківщина - Фото
Сергій Власенко
"Влада реалізувала ще одну брудну провокацію проти захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, навішавши "на нього чергову порцію неіснуючих боргів", - заявили в партії Батьківщина .

У прес-службі партії повідомили, що днями суд без попередження адвокатів Власенка "сфабрикував чергове протиправне рішення "в рамках судової справи про розлучення з Наталею Окунською. Суд першої інстанції прийняв рішення про виплату Окунській половини вартості заарештованого раніше будинку. При цьому розмір призначеної компенсації становить 7 млн.грн. , що вдвічі перевищує суму, встановлену офіційної експертизою. "Мета цієї провокації очевидна - на підставі сфабрикованого рішення заборонити Сергію Власенко виїзд за кордон, щоб позбавити Юлію Тимошенко головного голосу захисту за межами України", - йдеться в заяві.

У партії заявили, що не засуджують Окунську - "вона є лише інструментом для реалізації брудного плану проти свого колишнього чоловіка". "Не маючи інших важелів тиску на захисника Тимошенко, влада не гребує використанням заборонених прийомів - приватного життя і жінки, - а тому готова знайти будь-яку зачіпку", - сказано в заяві.

Опозиція просить міжнародні правозахисні структури "відреагувати на це беззаконня" . "Про яку євроінтеграцію може йти мова, якщо замість виконання рекомендацій ЄС , зокрема, усунення виборчого правосуддя, влада використовує будь-які аморальні інструменти, щоб не допустити звільнення лідера опозиції?" - обурені в опозиції.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини