RU

Влада почала тиснути бізнес Фронту змін, - Яценюк

30.01.2012, 17:41
Влада почала тиснути бізнес Фронту змін, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Лідер Фронту змін, народний депутат з фракції НУНС у Верховній Раді України Арсеній Яценюк вважає, що влада тисне на бізнес керівника обласної організації партії Володимира Немировського, щоб "вибити фінансовий ресурс" напередодні виборів і залякати інших. Про це він повідомив сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк зазначив, що сьогодні в Одесі силовики захопили ПАТ Виробниче об'єднання "Стальканат-Сілур", акціонером якого є депутат Одеської обласної ради від Фронту змін Володимир Немировський.

Яценюк уточнив, що в захопленні брали участь і прокуратура, і міліція, і податкова. "Ми свідомо знали, що це буде ще вчора вночі. Керівник нашої партійної організації Володимир Немировський і його заступник зараз не в Україні. Якби вони були тут, їх би "прийняли". Ми точно знали, що вони обидва в ордері на арешт", - сказав він.

Яценюк наголосив, що в Одесі - одна з найсильніших організацій Фронту змін і що у керівника "Стальканат" був свій медіахолдинг, який останній рік вів масштабну інформаційну кампанію проти нинішньої влади області.

"Ситуація дуже погана там. Те, що відбувається зараз, на мою думку, має кілька цілей: вони з-під нас хочуть вибити фінансовий ресурс, хочуть збити нас з півдня, де ми ростемо по рейтингу, хочуть вибити в нас одну з найсильніших партійних організацій, ну і хочуть залякати інших", - сказав Яценюк.

Для того, щоб відстежувати ситуацію, за словами Яценюка, також в Одесу попрямували народні депутати Руслан Князевич і Геннадій Москаль.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини