RU

Влада почала проти опозиції операцію "Супутник", - Тягнибок

25.03.2012, 21:07
Влада почала проти опозиції операцію
Лідер партії Свобода Олег Тягнибок

Голова ВО Свобода Олег Тягнибок заявляє про те, що влада почала проти непідконтрольного їй бізнесу спецоперацію терору, шантажу і залякування під назвою "Супутник". Про це він розповів на прес-конференції в Луцьку.

"Партія влади вирішила дуже серйозно перейти в наступ на представників опозиції. Фактично вже почався потужний терор. Абсолютно всі представники бізнесу, які є членами або прихильниками ВО Свобода, піддаються жорстким репресіям. Всі вони зараз перевірки податкової, пожежної, санстанції, СБУ, прокуратури" , - заявив Тягнибок, якого цитує прес-служби партії.

За словами лідера Свободи, в список операції потрапили абсолютно всі комерційні структури, благодійні фонди, навіть громадські організації пов'язані з будь-якими представниками опозиції.

"В результаті цих дій режиму Януковича підприємці змушені займатися вирішенням своїх проблем і опиняються під загрозою ліквідації бізнесу. У Львівській області близько 400 підприємств потрапили в список операції" Супутник ", яку влада проводить стосовно опозиції. Проти них працюють всі контрольні та силові структури" , - зазначив Олег Тягнибок.

Голова ВО Свобода зазначив, що "представники нинішньої бандитської влади значно" вдосконалили "методи тиску на опозиціонерів в порівнянні з епохою Кучми".

Також лідер націоналістів повідомив, що влада готується тероризувати всіх кандидатів від опозиції у мажоритарних округах: "Проти опозиційних кандидатів будуть працювати через контрольовані ЗМІ, паплюжити їх, писати замовні матеріали. Влада кине проти таких кандидатів весь ресурс державних органів. Терор буде розгорнуто не тільки проти кандидата, але і його родичів і дітей ", - сказав Тягнибок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини