Влада планує зіткнення 18 травня, - Яценюк

Влада планує зіткнення 18 травня, - Яценюк - Фото
4e9d04afb2d269169be2370b3c4ab5cd.jpg
15.05.2013, 13:05

Опозиційний лідер впевнений, що в суботу Партія регіонів хоче спровокувати сутички між підкупленими "антифашистами" і опозицією

Мета мітингу Партії регіонів 18 травня - спровокувати зіткнення між опозицією і так званими антифашистами. Про це розповів журналістам у середу в Києві лідер ВО Батьківщина Арсеній Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Цей мітинг спрямований на наступне: привести сюди бюджетників підкуплених і спровокувати бійку між опозицією і незрозумілими антифашистами, які борються з фашизмом на території України, де немає фашизму, по 100 грн. за день", - сказав Яценюк.

Депутат зазначив, що представники влади "зганяють бюджетників з усіх областей" з тим, щоб зібрати людей втричі більше, ніж на опозиційному мітингу "Україна, вставай!", який теж планується на суботу.

Фашистські організації заборонені в Україні, і інформація про боротьбу Партії регіонів з фашизмом мала б зацікавити СБУ та інші правоохоронні органи України, додав політик. "Вони взагалі читали Кримінальний кодекс? Пропаганда фашизму переслідується за законом, і жодна фашистська організація не має права існувати. Вони це химерно придумали? З ким вони борються, з тінями?" - зазначив Яценюк.

"Вони ж не можуть пояснити українцям нічого про пенсії, зарплати, роботу, медицину. Тут вони слабкі. Їх завдання до 2015 року - розкол суспільства. Спочатку у них було завдання розколу суспільства з питання НАТО, і це Партія регіонів успішно робила, коли я був спікером. Другий розкол суспільства - це мовне питання. Третє - не вдалося комуністам протягнути розкол суспільства з питання Митного чи Європейського союзу, і зараз вони придумали абсолютно безглузду химеру - якийсь антифашистський рух ", - пояснив Яценюк.

Нагадаємо, 18 травня Партія регіонів має намір в центрі Києва провести заключну частину маршу "В Європу без фашистів". У цей же день в столиці завершиться двомісячна опозиційна акція "Україна, вставай!"

Організатори маршу регіоналів кажуть, що його мета - боротьба з антисемітизмом, фальсифікацією історії, расової та релігійної нетерпимістю в Україні, героїзацією пособників нацизму.

18 травня в центрі Києві проходитимуть святкування Днів Європи в Україні. Також має відбутися так званий "Конопляний марш" - на захист легких наркотиків. Його організатори вимагають не підводити під кримінальну відповідальність зберігання невеликих доз легких наркотичних речовин без мети збуту.

Досьє на Арсенія Яценюка