RU

Влада не зможе підняти рейтинг за рахунок Євро-2012, - Фесенко

11.06.2012, 17:10
Влада не зможе підняти рейтинг за рахунок Євро-2012, - Фесенко - Фото
Володимир Фесенко
Ні влада, ні опозиція не зможуть заробити електоральних балів на успішному проведенні Євро-2012 в Україні. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив голова центру політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.


"Від Євро-2012 для Партії регіонів, наприклад, більше потенційних електоральних втрат, ніж бонусів - в містах, приймаючих Євро, можуть виникати побутові невдоволення в зв'язку з пробками або тривалим будівництвом", - підкреслив Фесенко.

Крім того, зазначив він, навіть якщо регіоналам за допомогою чемпіонату вдасться тимчасово активувати виборців на Донбасі, то "не варто забувати, що після Євро ще піде три місяці до виборів у парламент, а за цей час симпатії можуть знову охолонути".

Він нагадав, що "футбольна карта" в Україні ніколи не чинила суттєвого впливу на рейтинг політичних сил. "Свого часу СДПУ (О) намагалася зіграти на популярності ФК "Динамо", але це не допомогло", - додав він.

На його думку, виміряти вплив Євро-2012 на рейтинги влади "не можна буде навіть у десятих частках". Фесенко нагадав, що головний фактор для більшості виборців Партії регіонів - соціально-економічний стан держави. "Для меншої частини - мовне питання й відносини з Росією", - додав він.

Він також зазначив, що на Євро може спробувати зіграти і опозиція, яка критикує владу за корупцію при підготовці до чемпіонату. "Але в підсумку навіть між владою та опозицією з точки зору електоральних придбань під час Євро-2012 відбудеться бойова нічия", - упевнений він.

Досьє на Володимира Фесенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини