RU

Влада Казахстану закриває журнал через статтю про Україну

21.11.2014, 11:42
Влада Казахстану закриває журнал через статтю про Україну - Фото
565826b88a67842f7ef10103f4299929.jpg
Влада Казахстану заборонила випуск опозиційного журналу ADAMbol за статтю про добровольців з Казахстану, які воюють в Україні проти російської армії і терористів. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповіли журналісти видання.

Матеріал під назвою "Наші на чужій війні" був написаний в серпні. Мерія Алмати побачила в публікації "пропаганду війни" і через суд заборонила поширювати і випускати журнал. При цьому рішення суд приймав без присутності журналістів або представників журналу.

Влада Казахстану закриває журнал через статтю про Україну

Влада Казахстану закриває журнал через статтю про Україну
Самі журналісти вважають, що влада вже давно шукала привід закрити опозиційний журнал. Журналісти вважають, що їх діяльність стала дратувати чиновників в Астані та Москві. Тепер журналісти вважають, що їх подальша робота стане неможливою, а журнал буде закритий владою остаточно.

Ухвалу суду було вручено головному редактору журналу Гульжан Єргалієвій 20 листопада. Визначення винесене в забезпечення позову управління внутрішньої політики Алмати про повне закриття видання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини