RU

Влада Грузії дозволила громадянам воювати в Донбасі за сили АТО

31.01.2015, 10:48
Влада Грузії дозволила громадянам воювати в Донбасі за сили АТО - Фото
Фото: bbc.co.uk
Громадян Грузії, які беруть участь у бойових діях в Україні на стороні сил АТО, не торкнеться покарання за участь у збройних формуваннях за кордоном. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Грузії Леван Ізорія, повідомляє Новости Грузия.

"Ці поправки ні в якому разі не стосуються тих громадян Грузії, які беруть участь у бойових діях на Україні в рамках юрисдикції законної української влади", - пояснив Ізорія, зазначивши, що покарання торкнеться тільки тих громадян, які беруть участь у незаконних збройних формуваннях.

Парламент Грузії в даний час розглядає поправки до Кримінального кодексу, що передбачають введення кримінальної відповідальності за участь у незаконних збройних формуваннях за кордоном.

Зокрема в КК Грузії додається стаття 312-1 - "Вступ та/ бо участь в незаконному формуванні, що діє на території іноземної держави або прийняття участі в навчаннях, організованих таким формуванням, навчання або переманювання особи та/або збір осіб з метою членства, участі чи іншого сприяння діяльності такого незаконного формування, а також розповсюдження або використання матеріалів та/або символіки, пов'язаних зі вступом та/або участю в незаконному формуванні.

Як відзначає видання, в даний час в якості добровольців на боці сил АТО в Донбасі воюють близько 100 громадян Грузії. За останніми даними, в ході бойових дій на сході України загинули двоє - 37-річний Тамаз Сухіашвілі і 32-річний Олександр Гріголашвілі, які раніше числилися в Збройних силах Грузії.

У той же час, керівник грузинського легіону добровольців сил АТО Мамука Мамулашвілі стверджує, що в бойових діях на боці бойовиків беруть участь кілька грузин, але вони не є громадянами Грузії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини