Влада втратила контроль над числом реальних переселенців - Тука

15.11.2018, 14:02
Влада втратила контроль над числом реальних переселенців - Тука - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Заступник голови МінТОТ стверджує, що справжніх переселенців може бути на 30-40% менше, ніж зареєстровано офіційно

Уряд України втратив контроль над реальною кількістю вимушених переселенців, які проживають на підконтрольній Києву території. Про це на міжнародній конференції щодо виплат пенсій переселенцям заявив заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Георгій Тука, передає Укрінформ.

"Ми втратили контроль за реальною кількістю ВПО. Це нам не дозволяє спрогнозувати подальші дії уряду... За оцінками керівництва Донецької військово-цивільної адміністрації, кількість зареєстрованих ВПО порівняно з реальною кількістю відрізняється приблизно на 30-40%", - заявив він, відзначивши, що це "необ'єктивні дані".

Тука підкреслив, що дані про кількість переселенців різняться через те, що на непідконтрольних територіях Донбасу "процвітає" бізнес з допомоги в отриманні довідки ВПО і отримання пенсії без виїзду на підконтрольну Україні територію.

14 листопада український аналітик Юрій Романенко повідомив, що з початку гібридної війни в Донбасі на підконтрольну Україні територію переїхало 800 тисяч переселенців, а за офіційною статистикою їх налічується 1,6 млн осіб.

Дивіться також: ЦВК пояснив, як переселенці зможуть проголосувати на виборах

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы